صفحه اصلی | متفرقه | ملا نصر الدین و خرش! حسن رجب نژاد

ملا نصر الدین و خرش! حسن رجب نژاد

توسط
اندازه حروف Decrease font Enlarge font
آقاى ملا نصر الدين و پسرش از راهى ميگذشتند . ملا سوار خر بود و آقا زاده اش لنگان لنگان پشت سرش راه ميرفت . 
خلايق گفتند: عجب پدر بى رحم خود خواه بى عاطفه ى پدر سوخته اى !!خودش سوار خر است و فرزند بيچاره اش را وا داشته تا پياده پشت سرش راه برود ! 
ملا از خر پياده شد و آقا زاده اش را سوار خر كرد و خودش به دنبال شان  راه افتاد . 

خلايق گفتند : عجب پسر بى معرفتى ! خودش سوار خر شده و پدر پيرش را پياده به دنبال خودش راه انداخته !! 

پسر ملا از خر پياده شد و دو تايى ، پياده  پشت سر خر راه افتادند . 

خلايق گفتند : چه آدم هاى خرى ! خر دارند اما پياده مى روند ! 

ملا و پسرش پريدند روى خر و دو پشته سوار شدند . 

خلايق گفتند : چه آدم هاى بى رحمى ! دو تايى سوار خر شده اند و دارند خر بيچاره ى زبان بسته را هلاك مى كنند ! 
حالا حكايت ماست : 
چند وقت پيش ، ما بى احتياطى كرديم و دو كلام حرف حساب در باره ى آقايان و خانم هاى مجاهد نوشتيم وگفتیم ما همه چیز دیده بودیم اما رییس جمهور مادام العمر ندیده بودیم .

عده اى براق شدند و مثل والده ى گلبدن خانوم كلى فحش و فضيحت حواله مان كردند كه : فلان فلان شده ى سلطنت طلب ! چرا چيزى در باره ى ارباب خودت آقاى نيم پهلوى و شركا نمى نويسى ؟؟
 
ديديم اى داد و بيداد ، اين آقايان هنوز يك كهنه ى نفتى سر انبرشان نديده اند دارند دنيا را به آتش مى كشند ، اگر فردا پس فردا خودشان را جا كنند  آنوقت ببين چها كنند !!؟؟ 
آمديم دو كلام در باره ى آقاى نيم پهلوى و منتظر الوزاره ها نوشتيم و گفتيم : اين آقايان هنوز بقال نشده  ترازو زنى ياد گرفته اند . باز هم كلى فحش و فضيحت نثارمان كرده اند كه : مرتيكه ى مزدور كمونيست بى وطن وطن فروش ! چرا به اسب آقاى نيم پهلوى گفته اى يابو ؟؟!! 
آمديم دو كلام در باره ى حزب كمونيست كولیگری  ايران نوشتيم و گفتيم : اين آقايان انگار اندك مندك چغندر زردك شده اند ! اما دور از جان شما  همه ى رفقاى اسبق و سابق و لاحق ، عينهو آب دهن آ سيد ابوطالب يقه مان را چسبیدند كه : مرتيكه ى ساواكى !! خيال ميكنى ما نميدانيم كه شما در رژيم گذشته از عوامل و عناصر موثر ساواك بوده اى و فرزندان خلق هاى مان را شكنجه ميداده اى ؟؟ 
آمديم دو كلام در باره ى ساواكيان و كيا بياى امروزى شان نوشتيم . باز هم كلى فحش و فضيحت نثارمان فرمودند كه : فلان فلان شده ى اسلام زده ى عرب تبار !! اگر يكبار ديگر از اين غلط هاى زيادى بكنى و از اين شكر ها ميل بفرمايى  همه ى مدارك و اسنادى را كه درباره ى همكارى ات با رژيم خونخوار جمهورى اسلامى داریم و پول هايى را كه از آنها گرفته اى ! از باى بسم الله تا سين والناس افشا خواهيم كرد و آنوقت است كه ديگر بايد بروى گورت را گم كنى ! 
در مانده شديم و با خودمان گفتيم : آقا ! ما بعد از چهل سال مهترى  حالا ديگر ماشاالله هزار ماشاالله توبره گم نمى كنيم . دو كلام هم در باره ى جمهورى نکبتی  اسلامى نوشتيم و برخى از اين مشايخ محاسن دراز را مختصرى قلقلك داديم .

چشم تان روز بد نبيند ، آقايان اسلام پناهان  ضمن اينكه زنده و مرده مان را جنبانيدند ادعا كردند كه ميدانند كجاى مان ميسوزد و چرا ميسوزد ! در حاليكه بينى و بين الله ، ما خودمان هنوز نميدانيم كجا مان ميسوزد !! 
حالا ما مانده ايم معطل كه چه خاكى بر سرمان كنيم ! زن مان معتقد است كه ما بهتر است برويم همان كشك خودمان را بسابيم و باغ خودمان را شخم بزنيم و توى معقولات دخالت نكنيم .

از آن طرف ، برخى از دوستان دور و نزديك  هى باد توى آستين مان ميكنند و ميگويند : بنويس آقاى گيله مرد ! لنگش كن آقاى گيله مرد !
حالا كه ما با پاى خودمان به سلاخ خانه رفته و توى بد انشر و منشرى گير كرده ايم ، محض رضاى خدا ميشود به ما بفرماييد گيله مردى كه ما باشيم بايد چه خاكى به سرمان بكنيم ؟؟!! 
ضمنا  به قول حضرت سعدى : 
ما خود افتادگان مسكينيم 
حاجت تيغ بر كشيدن نيست ...
ارسال به Post on Facebook Twitter Balatarin

Subscribe to comments feed نظرات (22 نوشته شد)

avatar
amir 09/09/2012 17:28:27
گیله مرد گوشت برای شنیدن لاطالات کر باشه راحت تر است
avatar
Farhad 09/09/2012 18:07:07
جدا با شما موافقم. حکایت گروههای اپوزیسیون شده همان داستان ملا نصرالدین که شما نقل کردین. آدم جرات نمی کنه یه کامنت انتقادی زیر نوشته هاشون بزاره بدترین و رکیک ترین فحش ها را نثار می کنند. موندم اگه اینا به قدرت برسند چه بر سر ملت میارند
avatar
Joojeh 09/09/2012 18:24:58
گیله مرد اینجا را کم لطفی‌ می‌کنید. من رفتم و کامنت‌های مربوط به نوشته پیشین شما را نگاه کردم فحش یا مزدور خواندن یا این چیز هایی که شما میگویید را ندیدم. آری برخی‌ از کامنت‌ها تند بود ولی‌ سگ و کله پز و نیم پهلوی گفتن شما هم زیاد جالب نیست.

درضمن آرزو می‌کنم هم نسلان شما یک بار شجاعت کنند و از جوانان ایران به خاطر حماقت ۵۷ پوزش بخواهند و دست از این ماله کشی‌‌های دل‌ آزار بردارند که خوب چیزی نشده پهلوی هم استبداد بوده الان هم هست ما بی‌ تقصیریم! ما هر چه باشیم الاغ نیستیم و می‌فهمیم که رژیمی که ایران را از نظر اقتصادی و آری آزادی اجتماعی به رتبه دوّم آسیا رسانده بود نمیتوانست همچون لولو خورخوره‌ای باشد که شما میگویید. کاستی‌هایی‌ هم که بوده - که زیاد هم بوده - نسل شما باید زحمت میکشید و درست میکرد نه این که مثل یک دسته بچه فوفول به همه چیز لگد بزنید و بشکنید و فرار کنید و حالا به آنهایی که تاوان نادانی‌ شما را می‌پردازند متلک بندازید.
avatar
........از طایفه کفار 10/09/2012 16:24:00
گیله مرد دیگر کدام صیغه است و چه اسرار دارید با دو نام بنویسید؟ دشت را بی در ودروازه نبینید.یعنی فقط گیلکی ها تو این کشور مرد هستند؟ مثلا ما هم باید خود را کافر مرد بنامیم
avatar
shahriar 09/09/2012 19:07:20
ماشا الله این آقای رجب نژاد چقدر نازک نارنجی و زود رنج تشریف دارد ، به عالم و عامی بند می کند و خرده می گیرد و زخم زبان میزند و انتظار دارد که ملت همگی حلوا حلوا بکنند و قربان صدقه اش بروند و اگر کسی با بیانات و توهمات سیاسی ایشان مشکلی داشت، شاکی است و غصه اش می شود که چرا انتقادی به دیدگاه اش شده و کامنت گذاران جملگی برایش هورا نمی کشند
avatar
mohammad 09/09/2012 19:17:12
گیله مرد عزیز.مشکل دراین است که بعضی ها فکر می کنند به هر حال پالانی باید پشت همه باشد. یعنی اینکه شما یا باید افسارت دست حکومتی ها باشد. یا دست سلطنت طلبها ,یا دست کمونیستها ,یا دست مجاهدین , یا دست بی دینها یا ....حال اگر کسی خواست برای خودش در علفزار بچرخد و بی وابستگی به کسی جفنک بپراند ؛ممکن نیست.گویی اینکه آزادی خواهی بی قید و شرط درحضور پالان بدوشان محترم ,ممکن نیست. ما هم می گوییم لنگش کن گیله مرد ,لنگش کن
avatar
Irani 10/09/2012 05:49:10
آقای محمد عزيز فكر نميكنم كسی جلوی شما را در جفتك پرانی بی پالان در يك علفزار سبز و خرم گرفته باشد ! در ضمن اگر دلتان خواست ميتوانيد چند تا خر غلط هم روش بزنيد !!!
avatar
shahriar 09/09/2012 19:19:30
در کامنت بالا منظور متکلم الوحده بود .
avatar
09/09/2012 19:45:19
دمت گرم واقعا همین است که می گویی . انگار خیلی ها باور ندارند که می توان جزو هیچکدام از این گروهها نبود ولی آزاده و ضد استبداد و دوستدار وطن بود
avatar
shahriar 09/09/2012 19:56:53
وقتی در کامنتی برای مطلب قبلی ایشان می نویسیم ویروس"چپ" در وجود مبارک حسن آقا مجددا عود کرده، دوستان ممیزیش می کنند! ولی همین حسن آقا به یک شخصیت حقیقی و حقوقی یعنی آقای رضا پهلوی ، نیم پهلوی اطلاق میکنند وعینا چاپ میشود! این جاده یک طرفه و یک بام و دو هوا توجیه ناپذیر است و ما تکلیفمان معلوم نیست !
avatar
Irani 09/09/2012 21:24:52
آقای رجب نژاد عزيز !

قبل از هر چيز بهتر است كه موضع خود را بصورت شفاف برای خوانندگان مطالبتان روشن كنيد كه شما بشخصه زير الم چه كسی سينه ميزنيد ?!!! چرا كه ما خوانندگان مطالب شما علم غيب نداريم كه بدانيم پدركشتگی شما با چه گروه و فرقه‏ائی است?! و شما هر روز يكی از مخالفان جمهوری نکبتی اسلامی را مورد انتقاد گزنده قرار ميدهيد و فراموش ميكنيد كه در يك جامعه دمكراتيك همه حق انتخاپ دارند و هيچيك از افراد جامعه را نبايد بخاطر انتخابش كوبيد !
avatar
09/09/2012 21:57:47
طایفهء رندان به خلاف درویشی به در آمدند و سخنان ناسزا گفتند
و بزدند و برنجانیدند. شکایت از بیطاقتی پیش پیر طریقت برد که
چنین حالی رفت.گفت ای فرزند خرقهء درویشان جامهء رضاست
هر که دراین کسوت تحمل بی مرادی نکند مدعی ست وخرقه براو
حرام .
دریای فراوان نشود تیره به سنگ
عارف که برنجد، تنگ آب است هنوز
avatar
جمشیداز طایفه کفار 10/09/2012 00:59:48
جناب آقای رجب نژاد با درود و عرض خسته نباشید
تنها راهی که پیش پای تمام ایرانیان ایران دوست و وطن پرست که معیارشان انسانیت است در شرایط فعلی که کشور جولانگاه جهل و جور وفساد دینی اسلام نای محمدی است .ایجاد یک اتحاد است . اتحادی ملی و میهنی. ودیگر اینکه ما باید این هادت عقب عقب راه رفتن را بدست فراموشی بسپاریم و تمرین حرکت بجلو را متحدانه شروع کنیم .وهی مثل مادر بزرگهای زمینگیر شده نرویم سراغ قصه های مادر بزرگ ها و بد و خوب این وآن را بگوییم دنیا دارد بجلو حرکت میکند و تنها راه نجات ما از این شرایط همان اتحاد ملی است که با متحد شدن ما از داخل کشور آغاز خواهد شد. وشما که خوب می نویسید از این مثالها و مقولات در جهت اتحاد بنویسید تا جوهرقلماتن بیشتر و بیشتر در جهت اتحاد روان گردد. موفق باشید
از طرف طایفه کفار و توابع
avatar
بهنام 10/09/2012 06:17:57
شما خوب اندرز میدهید, دستور میفرمایید که دیگران چه بگویند چه بنویسند و چه کار کنند.اتحاد که دستوری نمیشود! یک بار شد ,حالا ما مردم مار گزیده شده ایم وگول اتحاد دستوری درباری گروه شما را نمیخوریم.
avatar
shahriar 10/09/2012 03:27:49
دوستان "گویای من" باز کم لطفی نموده و کامنت اولم را نصفه نیمه منتشر کردید ، اقلا اگر می دانستم کجایش بیرون از عرف و ادب است تا دیگر تکرار نشود خوب بود ، حدس من "فرستادن آدمها به ماگادان" است که این یک استعاره و اشاره تاریخی بوده و فحش و ناسزا محسوب نمی شود، این کجایش اشکال دارد، آیا شما منکر این هستید که هنوز افرادی با این تفکرات در اپوزیسیون یافت می شوند ؟ حملات شخصی نویسندگان به افراد آزاد است و انتقاد و تشبیه به فجایع تاریخی بخاطر عملکرد و تفکر همین نویسنده ها خطا است ؟! "کله پز" و "نیم پهلوی" توهین نیست ولی گفتن "تفکر ماگادانی " حمله و ناسزا تلقی می شود ؟! سانسور و مصلحت جویی همیشه کار را به جا های تنگ و ناجور رسانده ، مواظب باشد به این ورطه در نغلطید !
avatar
مانی 10/09/2012 06:04:28
نویسنده دوست داشتنی خوش سخن و شوخ و فهمیده,نکند پا پس بکشی و ننویسی ! ما دق میکنیم از دست این گروهای درباری و مجاهدی و حزب الهی که همه چیزشان یکسان است , مخ و دل و زبان و ادبیات وواژه هایشان. از همه طلب کارند و به همه میتوپند که زود وفوری موضع خودت را آنهم به صورت شفاف روشن کنی تا تکلیف خودشان را بدانند که چطور بخوانندت. همه را به قول خودشان زیر الم! یکی میخواهند که بتوانند فحش مناسب بدهند. برایشان ممکن نیست که فکر کنند کسی به گروهی وابسته نیست و دلش فقط برای وطنش و مردمش و زندگی خودش میسوزد. باید حتما یک رییس جمهوری , ولایت عظمایی, شاهی , بچه شاهی درکار باشد وگرنه آسمان به زمین میایید. بی خیال اینان شو و وقتی مینویسی به فکر ماها باش که از خواندنت لذت میبریم و دلمان خوش میشود که ایرانی هایی و نویسندگانی هستند که زیر الم یک مشت مشنگ نیستند.
به امید روزهای بهتر برای همه.
avatar
Irani 12/09/2012 07:53:48
جناب‏ آقای مانی عزيز!
متاسفانه بنده دسترسی به كيبورد فارسی ندارم و مجبورم نوشته هايم را بصورت پينگليش بنويسم و بعد به فارسی تبديل كنم و از شما عذر ميخواهم كه بجای كلمه علم كلمه الم ! نوشته شد كه بنظر مياد جنابعالی اين اشتباه نوشتاری را بعنوان بيسوادی من و احاطه نداشتن به زبان فارسی تلقی كردی !!!
avatar
Mani 13 10/09/2012 06:39:35
تمام کامنت ها بجای خودش .
ولی من با دیدن تیتر بالا یکباره بیاد
رهبر معظم و فرزانه انقلاب و اقازاده محترمشان اقا مجتبی افتادم .
avatar
آفرین 10/09/2012 11:03:23
آقای رجب نژاد من اصلا فکر نمیکنم کسی با دادن نظر قصد اهانت به شمارو داشته باشه یک یادونفر هم همیشه هستند شما به بخشید در عین حال قبول کنید که نبودن اتحادبین مردم به نفع حکومت آدمش ودزد وضدایران وایرانی است ایا بهتر نیست تمام مردم ایران با هر ایده وگرایشی درکنار هم قراربگیریم ودروحله اول فقط درفکر آزادی ایران باشیم وبا یه انتخابات ازاد اینده ایرانو رقم بزنیم مثل تمام کشورهای متمدن مگر ما ازآنها چی کم داریم منه طرفدار پادشاهی درکنار یه جمهوری خواه میایستم ماهمه ایرانی هستیم وباید فقط درفکر ایران باشیم تا از این بیشتر ویران وخدای نخاسته تکه تکه نشه درنتیجه من باشما جمهوری خواه مشکلی ندارم شماچطور . مرسی یه طرفدار پادشاهی
avatar
جمشیداز طایفه کفار 10/09/2012 16:20:09
خواهم شدن به کوی مغان استین فشان.......................زین فتنه ها که دامن آخر زمان گرفت
زین آتش نهفته که در سینه من است.........................خورشید شعله ای است که در آسمان گرفت
می خواست گل که دم زند از رنگ وبوی دوست..........از غیرت صبا سر دلش در نهان گرفت
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم.........................دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت
بخت مردم ایران فقط در انتخاب راه اتحاد و همبستگی ملی است و ما طایفه کفار می زن نه اغشته به سحر دینیم ونه اغشته به جور ظالم. ماییم ونوای بی نوایی بسمه اله (( بمعنی بفرما))اگر حریف مایی
avatar
hasani 10/09/2012 23:08:20
سلام جناب رجب نژاده
واقعا متاسفم که با همه ادعا های وطن پرستی اکثریت ایرانی ها کمترین توجهی به وطن ندارند فقط یاد گرفته اند قمپز وطن دوستی رو سر دهند
تا زمانی که ما ایرانی ها یاد نگرفته ایم به عقاید دیگران احترام بگذاریم روال به همین روش خواهد بود وقتی اکثریت پر مدعا به فکر منفع ملی نباشند و فقط منافع شخصی وگروهی خودشون رودنبال میکنند همین هست که هست
براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارو
شما بنویسین ما هم میخوانیمو لذت میبریم به کوری چشم تنگ نظران
avatar
على 12/09/2012 08:23:59
ممكن است بفرماييد جى بنويسيم يا ننويسم كه سانسور نشود شايد ميكويند نيش عقرب نه از ره كينه است اقتضاى طبيعتش اينست شايد شامل شما هم ميشود
مجموعه نتایج: 18 | نمایش: 1 - 18

نظر خود را بنویسید

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

لطفا کد امنیتی را وارد کنید:

Captcha

ارزیابی این خبر

2.63
  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
  • نسخه چاپی نسخه چاپی
  • نسخه ساده نسخه ساده
ارسال به Post on Facebook Twitter Balatarin